Podsumowanie koszyka

Wypożyczalnia lampek na wesele

Szukasz girland świetlnych, a może lampek typu „fairy light”? 🙂 Profesjonalna wypożyczalnia lampek na wesele  – gwarantujemy montaż lub wysyłkę w dowolne miejsce w krajuZajmujemy się oświetleniem eventów, imprez okolicznościowych w tym przyjęć weselnych. 

Jeżeli potrzebujecie oświetlić wesele lub inną dowolną imprezę – jesteśmy do Waszej dyspozycji! 🙂 Dekoracje świetlne to nasza specjalność.

Działamy jako wypożyczalnia oświetlenia od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwoli nam zaproponować odpowiednie rozwiązanie, zaplanować rozmieszczenie i potrzebną ilość lampek na wesele.

Jak znaleźć odpowiednią wypożyczalnie oświetlenia na wesele? 

Już nie musisz szukać – jesteś w dobrych rękach 🙂 Za nami setki oświetlnonych imprez i tym samym setki zadowolonych klientów. Mieliśmy przyjemność zrealizować również kilkanaście projektów indywidualnych dla sal weselnych, w tym popularne w ostatnim czasie stodoły na wesele. Kompleksowo doradziliśmy, zaprojektowaliśmy , wyprodukowaliśmy lampki na wesele w tym girlandy świetlne i „fairy light„. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami.

Jak wygląda wynajem lampek na wesele?

Standardowy okres wynajmu w przypadku wysyłki kurierskiej / odbioru osobistego to max 5 dni.

Omawiamy szczegóły i Wasze potrzeby. Kolejnym krokiem po akceptacji wyceny jest spisanie umowy wynajmu i wpłacie zadatku rezerwujemy termin w naszym kalendarzu. 

Oczywiście tak. Jeżeli nie czujecie się na siłach, nie mcie czasu lub chęci samodzielnie rozwiesić oświetlenie służymy naszą pomocą.

Posiadamy swoje maszty drewniane i aluminiowe, które świetnie sprawdzają się w tego typu miejscach, w których nie mamy punktów zaczepienia. 

Sprawdź cennik na wynajem girland żarówkowych.

Skontaktuj się z nami: 

Copyright © 2023 swiatgirland.pl

Created by Soogood.Media

Szukaj produktów

Filtry kategorii
Filtry kategorii
Cena
Cena - slider
3123123