Podsumowanie koszyka

Wynajem girland na wesele / event

Szybka historia i przechodzimy do konkretów!

Pierwszy wynajem girland zrobiliśmy w 2016 roku! To wtedy zaczęła się pasja! Najpierw tylko zamysłem była wypożyczalnia girland, które sami dla siebie produkowaliśmy, a później sprzedaż i tak, aż do teraz! Na naszym koncie mamy setki imprez – tych małych i dużych. 

Spokojnie – obsługujemy wszystkich klientów! Jeżeli potrzebujesz pożyczyć 20m girlandy na swoje urodziny w ogrodzie lub na wesele – zapraszamy i chętnie doradzimy i oświetlimy 🙂 

 

Girlandy na wesele Swiat Girland wesele w stodole

Profesjonalne girlandy na wynajem, jakie oferujemy to gwarancja jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Oferujemy wyłącznie produkty certyfikowane z możliwością stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Nasze girlandy na wynajem mają plastikowe żarówki co gwarantuje:

Jesteśmy bezkonkurencyjni jeżeli chodzi o wybór girland na wynajem – mamy do dyspozycj:

Wynajem girlandy na wesele to dobry wybór i możecie mieć pewność, że wszyscy goście będą zachwyceni!

Zastosowane w girlandach żarówki gwarantują delikatne oświetlenie i klimat. Nie bój się – na pewno nie będzie zbyt jasno ani zbyt ciemno. Wynajmem zajmujemy się od 7 lat i mamy duże doświadczenie w tym temacie! Przetestowaliśmy dużo żarówek – zostaliśmy przy 1 modelu!

Wynajem girland na festiwal "Jabłonki" w Giżycku 2022r.

Plenerowa impreza otwarta przy plaży nad jeziorem Niegocin w Giżycku. Przestrzeń całkowicie otwarta bez miejsc, do który moglibyśmy zaczepić girlandy. Podstawowym zadaniem było rozmieszczenie masztów po obrysie terenu, na którym odbywał się festiwal,. 

Do naszych zadań należało również wykonanie spektakularnego wejścia do strefy koncertowej gdzie girlandy tworzyły gwieździste niebo nad wchodzącymi. 

Pod sceną na parkiecie tanecznym również rozwiesiliśmy girlandy po obrysie. Łącznie zamontowaliśmy około 600m girland na wynajem

Czas montażu około 8 godzin w temperaturze 33 stopni! Czas demontażu około 2 godziny! 🙂 

Nasze girlandy na wynajem na imprezie firmowej we Wrocławiu 2022 rok

Impreza firmowa organizowana przez agencję marketingową z Wrocławia. Zamysł organizatora to imitacja oświetlenia jak na plaży miejskiej. Przestrzeń otwarta, w której rozstawiliśmy maszty i rozwiesiliśmy około 200m  wynajętych girland. Podłoże wymagające, piaszczyste, maszty nie chciały stać w pionie ale się udało. Efekt końcowy zachwycił kilkuset pracowników firmy 🙂 

Fosa przy Zamku w Toruniu 2022 rok i nasze girlandy na wynajem

Impreza w ruinach zamku w Toruniu. Pomiędzy murami fosy rozwiesiliśmy ok 200m girland, a dodatkowo na pozostałym terenie wytyczyliśmy strefę  gastronomiczną i główną trasę spacerową. Łącznie użyliśmy ok 550m naszych girland na wynajem. Tu również przestrzeń otwarta więc musieliśmy montować maszty do rozwieszenia. Prace były trudne ze względu na podłoże, które w zabytkowym miejscu jest kamieniste i pomimo wierzchniej warstwy ziemi i trawy przy wbijaniu kotw do masztów natrafialiśmy na liczne kamienie, które uniemożliwiały mocowanie. Praca w 3 osoby zajęła nam około 7 godzin. Demontaż 2 godziny 🙂 

Współpracujemy z czołowymi agencjami obsługującymi największe cykliczne koncerty w kraju. To dzięki naszemu doświadczeniu możemy zapewnić wynajem girland na najwyższym poziomie.  

 

W naszej ofercie posiadamy girlandy żarówkowe w ilości  1200m + maszty do ich rozwieszenia! Oferujemy wynajem girland w różnej postaci: wysyłka kurierem, odbiór osobisty, montaż przez nas.

 

Zadzwoń do nas

od poniedziałku do piątku

w godzinach: 8:00-18:00

lub napisz wiadomość!

Copyright © 2023 swiatgirland.pl

Created by Soogood.Media

Szukaj produktów

Filtry kategorii
Filtry kategorii
Cena
Cena - slider
3123123