Podsumowanie koszyka

ZALETY STOSOWANIA LAMPEK CHOINKOWYCH LED

Zazwyczaj lampki choinkowe są włączone przez wiele godzin przez całą noc. Z tego powodu świąteczne lampki wymagają ogromnej ilości energii. Czy wiesz, że dzięki lampom LED zużywasz do 70% mniej energii i tym samym oszczędzasz pieniądze?

Diody LED mają wiele zalet, nie tylko w zakresie oszczędności energii i kosztów. Poniżej znajdują się niektóre z zalet i informacje dlaczego warto używać światła LED zamiast oświetlenia żarowego.

Świąteczne lampki LED są przyjazne dla środowiska

Pomijając już wczesniej wspomnianą oszczędność energii warto zaznaczyć, że lampki choinkowe LED mają o wiele większą żywotność w porównaniu z oświetleniem choinkowym starego typu, a tym samym produkujemy o wiele mniej elektroodpadów. Technologia LED jest stosowana w dziedzinie technologii w szerokim zakresie. Diody LED wykorzystywane są nie tylko do oświetlenia ale także do produkcji wyświetlaczy, telewizorów itp. Dzięki swojej żywotności wyróżnia się jako jedna z najbardziej ekologicznych opcji wśród lamp LED.

Świąteczne lampki LED są opłacalne

Decydując się na dekoracje świąteczne w formie lampek led lub innych dekoracji świetlnych LED warto zastanowić się czy lepiej kupić zwykłe tańsze lampki choinkowe czy nieco droższe lampy LED. Oczywiście, że warto wybrać lampki w wyższej cenie, ponieważ lampki choinkowe LED mają dużą żywotność w porównaniu z lampkami żarnikowymi co gwarantuje, że będzie można ich używać przez kilka sezonów w przeciwieństwie do zwykłych lampek nie LED. Dodatkowo lampy LED gwarantują nam obniżenie rachunków za prąd nawet o 70%. Licząc, że dekoracje świąteczne używamy przez kilka, a nawet kilkanaście godzin dziennie niski rachunek może być przyjemną niespodzianką.

 

Światła LED są bardziej trwałe

W porównaniu do tradycyjnych lamp, lampy LED mogą działać 10 razy dłużej. Ta długotrwała korzyść jest niezwykle cenna! To sprawiło, że diody LED należy uznać za najtrwalsze oświetlenie, jakie kiedykolwiek stworzono. Główną przyczyną ich trwałości jest brak włókien. Włókna są powszechnie znane z zachowania się podczas podgrzewania i wypalania. Oświetlenie LED zajmuje zatem wiodącą pozycję pod względem trwałości i bezpieczeństwa.

 

Światła LED są wszechstronne

Porównując światła LED z żarówkami, zauważysz, że oba mają te same kształty, rozmiary i opcje. Oświetlenie LED została zaprojektowane w taki sposób, aby nadać blasku, jednocześnie zapewniając jaśniejsze i szersze pokrycie oświetlenia. Ta korzyść znacznie przewyższa tradycyjne oświetlenie. Dzięki LED możemy mieć rożne wzory lampek choinkowych, a także dekoracji świeczniki LED, lampiony, lampki śniegu, meteory LED, sople LED, renifer z sankami itp.

Copyright © 2023 swiatgirland.pl

Created by Soogood.Media

Szukaj produktów

Filtry kategorii
Filtry kategorii
Cena
Cena - slider
3123123