GIRLANDY ŻARÓWKOWE – SPOSÓB NA OŚWIETLENIE OGRODU

Wygląd naszego ogrodu czy tarasu jest tak samo ważny jak wygląd wnętrza naszego domu czy mieszkania. To w ogrodzie lub na tarasie spędzamy większą część wolnego czasu od wiosny do wczesnej jesieni dlatego tak ważne jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni.

Oczywistym jest, że najważniejsze w ogrodzie są rośliny, które sprawiają, że nasza przestrzeń jest zielona od trawy i krzewów, a kolorowa od kwiatów. Nie możemy jednak zapominać jak istotną rolę w dekoracji ogrodu stanowi światło. I tu mamy szeroki wachlarz różnego rodzaju oświetlenia, od kinkietów, halogenów czy lamp najazdowych aż po modne i nadające niezwykłego klimatu girlandy żarówkowe.

Jakie girlandy żarówkowe wybrać? Odpowiedź brzmi: Dobre jakościowo.

Bardzo często decydując się na zakup dowolnego produktu trafiamy na produkt droższy i nieco inny i w dodatku dużo tańszy. Często nie warto przepłacać i spokojnie można kupić produkt tańszy, którego funkcja i trwałość będzie podobna do tego droższego.

Jeżeli planujemy aby girlandy, które chcemy wykorzystać do oświetlania i/lub dekoracji świeciły przez kilka lat warto sięgnąć po produkt nieco droższy ale gwarantujący, że przez wiele długich lat nie będzie konieczności kupowania kolejnych zestawów, demontowania poprzednich i mocowania nowych.

Dzięki temu, że profesjonalne girlandy żarówkowe produkowane są w Polsce komponentów wyprodukowanych na terenie Europy mamy gwarancję jakości produktu. Dzięki temu, że girlandy produkowane są w Polsce mamy również możliwość dopasowania girlandy do swoich potrzeb. Możemy zamówić girlandę o dowolnej długości z dowolnym rozstawem oprawek i możemy wybrać żarówki wg własnych upodobań i potrzeb z szerokiej gamy żarówek do girland.

Żarówka LED 0,5W E27 ST45 50lm 2700K

Girlandy na wymiar – oświetlenie i dekoracja w jednym

Chyba każdy zgodzi się z przekonaniem, że światło nie tylko pełni role praktyczne ale także dekoracyjne. Zastanówmy się kiedy i gdzie ostatnio widzieliśmy dekoracje świetlne? Odpowiedź brzmi: na ulicach podczas okresów świątecznych, w witrynach sklepowych przez cały rok, na różnego rodzaju imprezach miejskich, dożynkach czy koncertach. Wszędzie gdzie się rozejrzymy zobaczyć możemy światło, którego głównym zadaniem jest dekoracja, a dopiero drugorzędną sprawą jest oświetlenie przestrzeni. I właśnie taki charakter w ogrodzie mają girlandy żarówkowe, które idealnie sprawdzają się jako element nadający niesamowitego klimatu przy zastosowaniu odpowiednich żarówek o obniżonej mocy i jasności.

Profesjonalne girlandy żarówkowe oferowane przez ŚWIAT GIRLAND to możliwość wyboru odpowiedniej długości przewodu, odległości między oprawkami, a również co najważniejsze odpowiednich żarówek. Zastosować można żarówki o bardzo niskiej mocy od 0,5 WAT do 1W, które gwarantują delikatne, klimatyczne światło typowo dekoracyjne. Do girlandy żarówkowej wybrać możemy również źródło światła nieco mocniejsze, które zagwarantują nam światło odpowiednie do grillowania i komfortowego biesiadowania przy stole z rodziną i przyjaciółmi.

Girlandy ogrodowe – jak wymierzyć

Decydując się na zamontowanie girland w ogrodzie lub na tarasie warto zastanowić się przed zakupem, w którym miejscu chcemy je zawiesić.

  1. Musimy wziąć pod uwagę elementy, do których girlandę możemy przymocować – wybierajmy stabilne, mocne miejsca montażu, które zagwarantują nam, że nic się nie urwie i nasze oświetlenie będzie wisiało bezpiecznie.
  2. Zmierzmy odcinek nad, którym wytyczyliśmy drogę girlandy. Jeżeli chcemy aby girlanda delikatnie zwisała dodajmy do wartości jaka nam wyszła ok 10%.
  3. Sprawdźmy mierząc miarką jaką mamy odległość od potocznie mówiąc „gniazdka z prądem”.
  4. Teraz możemy przystąpić do zamówienia GIRLANDY NA WYMIAR.