Podsumowanie koszyka

GIRLANDY ŻARÓWKOWE – SPOSÓB NA OŚWIETLENIE OGRODU

Wygląd naszego ogrodu czy tarasu jest tak samo ważny jak wygląd wnętrza domu czy mieszkania. To w ogrodzie lub na tarasie spędzamy większą część wolnego czasu od wiosny do wczesnej jesieni dlatego tak ważne jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni i przemyślane wykorzystanie girland żarówkowych jako głównego źródła dekoracyjnego oświetlenia. 

Do tej pory oświetlenie ogrodów stanowiły różnego rodzaju kinkiety, halogeny czy lampy najazdowe. W dzisiejszych czasach niezastąpioną formą dekoracji i oświetlenia w jednym są girlandy.

Jakie girlandy żarówkowe wybrać? Odpowiedź brzmi: Dobre jakościowo.

Bardzo często decydując się na zakup dowolnego produktu trafiamy na produkt droższy i nieco inny i w dodatku dużo tańszy. Często nie warto przepłacać i spokojnie można kupić produkt tańszy, którego funkcja i trwałość będzie podobna do tego droższego.

Jeżeli planujemy aby girlandy żarówkowe, które chcemy wykorzystać do oświetlania i/lub dekoracji świeciły przez kilka lat warto sięgnąć po produkt nieco droższy ale gwarantujący jakość, wieloletnie zadowolenie i najważniejsze – bezpieczne korzystanie!

Dzięki temu, że profesjonalne girlandy żarówkowe od firmy Świat Girland produkowane są w Polsce z komponentów wyprodukowanych na terenie Europy mamy gwarancję najwyższej jakości produktu. 

Produkcja girland od podstaw odbywa się we Wrocławiu dlatego możemy w krótkim czasie zamówić wymarzone lampki ogrodowe  szyte na miarę swoich potrzeb bez wychodzenia z domu.

 

Girlandy żarówkowe – oświetlenie i dekoracja w jednym

Chyba każdy zgodzi się z przekonaniem, że światło nie tylko pełni role praktyczne ale także dekoracyjne. Zastanówmy się kiedy i gdzie ostatnio widzieliśmy dekoracje świetlne? Koncerty, deptaki, witryny sklepowe i wiele innych miejsc.

Wszędzie gdzie się rozejrzymy zobaczyć możemy światło, którego głównym zadaniem w wielu przypadkach jest dekoracja, a dopiero drugorzędną sprawą jest oświetlenie przestrzeni.

I właśnie taki charakter w ogrodzie mają girlandy żarówkowe, które idealnie sprawdzają się jako element nadający niesamowitego klimatu przy zastosowaniu odpowiednich żarówek do girland o obniżonej mocy i jasności.

 

Żarówki do girland. Dekoracja ogrodu girlandami. Girlandy na pergole, oświetlenie pergoli.

Jak zaplanować i wymierzyć girlandy żarówkowe do ogrodu?

Decydując się na zamontowanie girland w ogrodzie lub na tarasie warto zastanowić się przed zakupem, w którym miejscu chcemy je zawiesić.

 1. Musimy wziąć pod uwagę elementy, do których girlandę możemy przymocować – wybierajmy stabilne, mocne miejsca montażu, które zagwarantują nam, że nic się nie urwie i nasze oświetlenie będzie wisiało bezpiecznie.
 2. Zmierzmy odcinek nad, którym wytyczyliśmy drogę girlandy. Jeżeli chcemy aby girlanda delikatnie zwisała dodajmy do wartości jaka nam wyszła ok 10%.
 3. Sprawdźmy mierząc miarką jaką mamy odległość od potocznie mówiąc „gniazdka z prądem”.
 4. Teraz możemy przystąpić do zamówienia..
girlady, żarówki do girland, niebieskie niebo

Dlaczego lampki do ogrodu girlandy?

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się dlaczego szukając oświetlenia na swój taras warto rozpatrzyć lampki do ogrodu girlandy spieszymy się z przedstawieniem głównych zalet:

 • nowoczesne i ponadczasowe,
 • ekonomiczne w użytkowaniu
 • wytrzymałe i bezpieczne
 • wyprodukowane w polsce
 • wielosezonowe
 • nadają się na zewnątrz i pod zadaszenie
 • szybka wymiana żarówki w razie przepalenia
 • możliwość wymiany żarówek na dowolne z gwintem E27

To tylko część z głównych zalet lampek do ogrodu w formie girland, które są niekwestionowanym trendem w oświetleniu miejsc komercyjnych i przydomowych ogrodów, balkonów czy tarasów.

Lampki ogrodowe w tej formie pozwalają na równomierne oświetlenie dowolnej powierzchni ogrodu.

Copyright © 2023 swiatgirland.pl

Created by Soogood.Media

Szukaj produktów

Filtry kategorii
Filtry kategorii
Cena
Cena - slider
3123123