Podsumowanie koszyka

GIRLANDY ŻARÓWKOWE JAKO DEKORACJA BOŻONARODZENIOWA


Girlandy ogrodowe potocznie nazywane jako sznury z żarówkami w ostatnich latach cieszą się niesamowitą popularnością w Polsce, a także na całym świecie.
Odpowiednio dobrane do okazji żarówki do girland gwarantują uzyskanie oczekiwanego efektu bez względu na porę roku, czy miejsce, w którym są zawieszone.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas podczas, którego ważną rolę grają choinki, lampki choinkowe, iluminacje świetlne, renifery świecące itp. 

Doskonałą formą świetlnej dekoracji w dzisiejszych czasach mogą być właśnie wspomniane wcześniej girlandy na  wymiar – które dają możliwość wykorzystania w dowolny sposób i w dowolnym miejscu.

 Dzięki swojej uniwersalności i możliwości doboru parametrów girlandy, a także jej mocy świecenia zastosowanie znajdują w prywatnych ogrodach, w restauracjach, sklepach,a także na ulicach.

Girlandy na wymiar, o których mówimy idealnie sprawdzą się jako łańcuchy świetlne: na drzewach czy parkanach, zastępując tym samym stosowane do tej pory lampki choinkowe led.

 W sznurach z żarówkami zamontować można dowolne żarówki do girland z gwintem E27, np. dekoracyjne żarówki typu Edison lub retro. Kolorowe żarówki natomiast idealnie nawiązujące do okresu świątecznego lub mocniejsze żarówki LED, które będą pełnić funkcje oświetleniowe.

Girlandy z kolorowymi żarówkami

Gdzie można wykorzystać girlandy ogrodowe?

Tak na prawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Girlandy dzięki komponentom, z których są produkowane gwarantują długoletnią niezawodną pracę i wytrzymałość na trudne warunki pracy.

Girlandy żarówkowe na wymiar do ogrodów i tarasy:

Tu zamontować girlandy możemy w dowolnym miejscu, między innymi: na płocie lub barierce, na drzewach lub krzewach, na ścianie domu lub rozwiesić możemy pomiędzy kilkoma elementami tworząc zygzak nad wolną przestrzenią.

Girlandy żarówkowe do restauracji:

Dzięki dostępności białych i czarnych girland możemy dopasować je do wnętrza, w którym mają zostać rozwieszone. Świetnie sprawdzą się jako klimatyczna forma oświetlenia wnętrza restauracji. Girlandy bardzo popularne są również w ogródkach przy restauracjach gdzie pozwalają uzyskać przytłumione, delikatne światło przy, którym miło spędza się czas z przyjaciółmi i rodziną.

Girlandy ogrodowe na wymiar na imprezy plenerowe:

Koncerty, eventy, dni miasta, dożynki – to w tych miejscach girlandy sprawdzą się idealnie w 100%. Rozwieszone mogą być pomiędzy drzewami, budynkami lub przy wykorzystaniu drewnianych masztów. Świetnie sprawdzą się jako dekoracja nad całym terenem gdzie odbywa się impreza lub jako obrys terenu.

Ulice i parki miejskie:

Iluminacje świetlne to w dzisiejszych czasach dekoracje, które stosowane są nie tylko w dużych miastach ale także w tych mniejszych gdzie często możemy je spotkać w Rynku lub wzdłuż głównych ulic. Nowym sposobem dekoracji są właśnie girlandy z żarówkami kolorowymi lub z żarówkami o ciepłej lub zimnej barwie światła.

Copyright © 2023 swiatgirland.pl

Created by Soogood.Media

Szukaj produktów

Filtry kategorii
Filtry kategorii
Cena
Cena - slider
3123123