Podsumowanie koszyka

GIRLANDY NA WESELE – DEKORACJA ŚWIATŁEM

Girlandy na wesele – doskonała forma dekoracji wesela niezależnie od tego czy odbywa się w pałacu, w restauracji czy w ogrodzie. Jeżeli wnętrze sali weselnej niekoniecznie będzie współgrało z girlandami dobrym pomysłem będzie zawieszenie ich w ogrodzie przy sali.

Wyobraź sobie dziesiątki delikatnie żarzących się żarówek zaraz po zmroku i podczas nocy, kiedy Wy bawicie się w najlepsze! Wyobraźcie sobie siedzących na zewnątrz gości, a nad nimi wiszące świecące żarówki – pięknie prawda?

Dekoracja światłem na weselu to idealny sposób na sprawienie żeby „to” przyjęcie było inne niż wszystkie! Ciepłe światło nadaje niepowtarzalnego klimatu i nastroju, a to bardzo ważne podczas tak ważnego dnia i na pewno taką dekorację zapamiętają wszyscy goście na bardzo długo.

Poniżej przedstawimy Wam kilka pomysłów jak wykorzystać potencjał girland żarówkowych.

Najładniejszy efekt uzyskać można girlandami świetlnymi z rozmieszczeniem oprawek co 50 cm z żarówkami o niskiej ilości lumenów. Jest to bardzo ważna kwestia, na którą należy zwrócić uwagę przy wynajmie girlandy na wesele, ponieważ zamiast otrzymać romantyczny efekt otrzymamy jasne światło jak w dzień.

Jeżeli szukasz profesjonalnej girlandy na wesele – sprawdź naszą ofertę wynajmu.

Copyright © 2023 swiatgirland.pl

Created by Soogood.Media

Szukaj produktów

Filtry kategorii
Filtry kategorii
Cena
Cena - slider
3123123